PlayVision Elektronik 2009 yılında kurulmuş olup, faaliyetlerine İstanbul’da başlamıştır.    

Elektronik cihazlar alanında özellikle piyasada az bulunan, kaliteli ürünlerin ithalat ve satışını yapmaktadır. Bu noktada firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir hizmet sunarak cevap vermektedir. Son teknolojik gelişmelerin yakın bir şekilde takip edilmesi ve müşterilerin ihtiyacı olan ürünlerin tedarik edilmesi ile pazarda hızla büyüyen bir marka olan PlayVision, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutup, mutlu müşteri, mutlu işletme mantığını kendine prensip edinmiştir.

Bizim için satış sonrası hızlı, müşteri odaklı, duyarlı bir destek ve servis hizmeti vermek en az ürün satışı kadar önemlidir. Firmamız, garanti dahilinde tamir veya değişim hizmetlerini yasal sınırların verdiği üst limitlerin çok çok altında bir sürede gerçekleştirmektedir.

Teknolojik gelişmelerin çok hızlı olduğu günümüzde, dünyada öne çıkan yeniliklere paralel olarak ürün portföyümüzü sürekli geliştirip, müşterilerimize daha fazla alanda hizmet vermek gayesi ile çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz. Copyright 2012 - www.playvision.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır                    Web Yazılım & Tasarım  | Esat Alyamaç |